SK Ratibořské Hory – FC ZVVZ Milevsko B 0 : 4 ( 0 : 1 )

Branky: 27. Kutil z penalty, 60. Pavel Dvořák, 65. a 80. Baštýř

Sestava: Selnar – Ďorď, Malík, Fišer, Yakym – Martin Vocílka, Jaroslav Vácha, Marek Smetana, Růžička – Vaníček, Vítek Dvořák (77. Vítek Smetana)

Rozhodčí: Šimek – Křížovský, Prchlík – ŽK 0:1 (70. Doubek)

Diváci: 80

Hodnocení utkání:

V našem dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo FC ZVVZ Milevsko B, nastoupili jsme ale, vzhledem k velkému počtu omluvených hráčů, v silně improvizované sestavě. Utkání na  těžkém terénu začalo oboustranně opatrně a žádné z mužstev si v úvodu utkání nevytvářelo žádné vyložené gólové šance. Až ve 27. minutě se hosté ujali vedení brankou z přísně nařízené penalty. My jsme si do konce poločasu vytvořili několik šancí na vyrovnání, ale bohužel jsme je nedokázali využít. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem alespoň vyrovnat, v rozmezí 60. – 65. minuty jsme ale inkasovali dva laciné góly a o výsledku utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Deset minut před koncem pak ještě upravil soupeř skóre utkání na konečných 0:4. Výsledek utkání je pro nás dost krutý, neboť s tímto soupeřem se nechalo bodovat. Děkujeme všem našim divákům za jejich podporu. V našem dalším utkání nastoupíme v neděli 20.10. od 15.00 hodin na hřišti FC Chyšky.