SK Ratibořské Hory – FK Protivín B 2:3

SK Ratibořské Hory – FK Protivín B  2 : 3 ( 2 : 2 )

Branky: 14. Tomáš Vácha, 30. Růžička – 23. Veselý, 32. Rothbauer z penalty, 76. Záhorka

Sestava: Selnar – Blovský, Krejčí, Fišer, Marek Smetana – Tomáš Vácha (67. Ďorď), Tomáš Vocílka, Jaroslav Vácha, Šimák (81. Hodný) – Růžička, Vaníček (71. Vítek Dvořák)

Rozhodčí: Ryklík – Brůžek, Milan Fiala – ŽK 2:3 (85. Vácha, 88. Fišer -13. Rothbauer, 14. Křišťál, 14. Mikulenka) – ČK 1:0 (90. Marek Smetana)

Diváci: 70

V prvním mistrovském utkání nového ročníku I. B třídy jsme přivítali mužstvo FK Protivín B. Začátek utkání se nám vydařil, vypracovali jsme si několik šancí a ve 14. minutě jsme se ujali vedení brankou Tomáše Váchy. Soupeř sice ve 23. minutě povedenou střelou ze 30 metrů vyrovnal, my jsme ale hned ve 30. minutě po krásné kombinační akci šli po brance Růžičky opět do vedení. To nám ale dlouho nevydrželo, neboť soupeř o dvě minuty později vyrovnal z penalty za faul v pokutovém území a uzavřel tak stav po prvním poločase na 2:2. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním strhnout vítězství na naši stranu, vypracovali jsme si několik šancí, ale bohužel bez gólového efektu. Po polovině druhé půle začal přebírat iniciativu soupeř a v 76. minutě šel po průniku do naší otevřené obrany do vedení. My jsme již bohužel nedokázali do konce utkání reagovat. V samém závěru nám byl navíc po zbytečném faulu vyloučen Marek Smetana. Děkuji všem hráčům za bojovnost, je ale velká škoda, že jsme s tímto soupeřem nedokázali bodovat. V dalším utkání nastoupíme v sobotu 24.8. od 13.30 na hřišti nováčka soutěže Sokola Myslkovice.