SK Ratibořské Hory – SK Kavas Větrovy 1:2

SK Ratibořské Hory – SK Kavas Větrovy 1 : 2 ( 1 : 2 )

Branky: 1. Burian – 21. Hera, 43. Kopecký

Sestava: Doucha – Ďorď, Krejčí, Greguš, Blovský (46. Yakym) – Tomáš Vácha, Tomáš Vocílka, Jaroslav Vácha, Burian (46. Růžička) – Fišer, Vaníček

Rozhodčí: Šťastný – Hnilička, Novotný – ŽK 3:4 (41. Blovský, 72. Greguš, 80. Tomáš Vácha – 15. Tomáš Trnka, 59. Miroslav Trnka, 59. Falada, 86. Čanda

Diváci: 70

Hodnocení utkání:

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v 1. minutě jsme se ujali vedení brankou Františka Buriana. V úvodu utkání jsme si pak vytvořili ještě několik dalších slibných šancí, ty jsme ale již bohužel proměnit nedokázali, naopak soupeř ve 21. minutě vyrovnal na 1:1 a dvě minuty před koncem poločasu šel do vedení 1:2. V průběhu druhého poločasu si obě mužstva vytvořila několik gólových šancí, ale bez gólového efektu. My jsme si v samém závěru utkání vytvořili převahu a byli jsme velmi blízko vyrovnání, nedokázali jsme ale proměnit ani ty nejvyloženější šance a v poslední minutě čtyřminutového nastavení jsme nastřelili pouze břevno soupeřovy branky. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 7.9. od 13.30 na hřišti nováčka soutěže Sokola Čížová.