Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory 2:1

Sokol Myslkovice – SK Ratibořské Hory  2 : 1 ( 2 : 1 )

Branky: 10. Antoni, 37. Trtík – 8. Tomáš Vocílka

Sestava: Selnar – Fišer (67. Burian), Krejčí (82. Hodný), Greguš, Blovský – Tomáš Vácha, Tomáš Vocílka (82. Vítek Smetana), Jaroslav Vácha, Šimák – Růžička, Vaníček (74. Ďorď)

Rozhodčí: Vican – Svoboda, Bumba – ŽK 1:3 (50. Antoni, 50. Trenér Trtík – 13. Jaroslav Vácha, 43. Fišer, 62. Růžička)

Diváci: 35

Hodnocení utkání očima předsedy klubu Antonína Fišera:

V parném popoledni jsme na vyschlém trávníku sehráli s naším tradičním soupeřem vyrovnané utkání, ve kterém ale byli nakonec šťastnější domácí. Úvod zápasu se nám vydařil a již v 8. minutě jsme se ujali vedení brankou Tomáše Vocílky. Soupeř ale rychle zareagoval a o dvě minuty později vyrovnal. Ve 37. minutě pak šli domácí po chybě naší obrany do vedení 2:1. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná bez vyložených gólových šancí na obou stranách. My jsme v závěru posílili útok a vytvořili jsme si i mírnou převahu, vyrovnat se nám ale již bohužel nepodařilo. V dalším utkání nastoupíme v boji o první podzimní body na domácím hřišti proti mužstvu SK Kavas Větrovy.