Report

Sokol Čížová – SK Ratibořské Hory 3 : 1 ( 3 : 0 )

Branky: 4. vlastní, 11. Šteier z penalty, 18. Holec – 62. Jaroslav Vácha

Sestava: Doucha – Ďorď, Krejčí, Fišer, Blovský (69. Martin Vocílka) – Jaroslav Vácha, Tomáš Vocílka, Růžička, Vaníček – Burian (67. Dvořák), Tomáš Vácha (84. Hodný)

Rozhodčí: Ondřej – Papáček, Slabý ŽK 2:2 (46. Basaraba, 55. Kinský – 83. Vaníček, 91. M. Vocílka)

Diváci: 100

Hodnocení utkání:

Začátek utkání se nám hrubě nevydařil a hned ve 4. minutě jsme si brankářem vyražený míč nešťastně srazili do vlastní branky. V 11. minutě jsme pak inkasovali druhou branku z pokutového kopu za faul v pokutovém území a v 18. minutě šel náš soupeř již do třígólového vedení. Několik dalších šancí domácí poté ještě zahodili. My jsme si gólovou šanci vytvořili až v závěru prvního poločasu, ale bohužel jsme ji neproměnili. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i my jsme se dostávali do slibných šancí. V 62. minutě snížil Jaroslav Vácha krásnou střelou na 3:1, ale naše další šance již bohužel zůstaly nevyužity. I ve čtvrtém utkání sezóny jsme tak vyšli bodově naprázdno a ocitli jsme se na samém chvostu tabulky. V našem dalším utkání nastoupíme v boji o první body v sobotu 14. září od 17.00 hodin na domácím hřišti proti mužstvu Sokol Chotoviny.